همه چیز برای GTA IV
پک خودروهای جدید برای GTA IV با نام Rich Man's Added Car Pack 2012
|به دلیل این که این پک با سایر پک ها فرق دارد، آموزش نصب اضافه شد!|
پک های خودرو معمولا به درد کسانی می خورد که می خواهند در یک لحظه تعداد زیادی از خودروهای بازیشان را تغییر دهد. همچنین برای کسانی که تو این کارها مبتدی هستند و می خواهند که کارشان را ساده و آسانتر کنند. همانطور که می دانید پک های خودرو، به علت آن که بسیاری از خودروها را تغییر میدهد و حجم بازی را تا حدی زیاد می کند ممکن است، هنگامی که خیابان ها شلوغ است با مشکل دیر لود شدن تکسچرهای خیابان ها و ساختمان ها رو به رو شوید. این مشکل فقط در سیستم های متوسط به پایین اتفاق می افتد. خودروهای موجود در این پک توسط insanegaz جمع آوری شده اند. طراحان خودروهای موجود در این پک عبارت اند از:
Smokey8808, Spidereon, alex189, bond007in, Soot, Bean_19, METALman
این پک شامل 28 خودرو است که در ادامه می توانید لیست خودروهای موجود در این پک را مشاهده کنید. ویژگی جالب این پک این است که با نصب آن 28 خودرو جایگزین خودروهای قبلی نخواهند شد، بلکه این خودروها به بازی اضافه خواهند شد. برای مثال اگر تعداد خودروهای بازی 90 تا باشد، با نصب این پک تعداد خودروها به 118 عدد خواهد رسید!
برای دانلود و مشاهده لیست خودرو ها و آموزش نصب به ادامه مطلب مراجعه نمایید…


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
پک خودروی بی نظیر The Evolved Car Pack v3.0 برای بازی IV و EFLC

اکثر پک های خودرویی که در سایت برای دانلود گذاشته بودم برای بازی GTA IV بود و در EFLC به خوبی کار نمی کرد. اما امروز من شما را با پک آشنا خواهم کرد که در هر دو بازی به خوبی کار می کند. با نصب این پک بیش از 100 خودرو بازی تغییر خواهد کرد که در ادامه لیست این خودروها را خواهید دید. این پک توسط Jotov_24 ساخته شده است. این پک برخلاف پک قبلی که در سایت گذاشتم، به راحتی دانلود می شود. توصیه می کنم که حتما بعد از نصب این پک از مد TrafficLoad استفاده کنید تا به مشکل تکراری بودن خودروها برخورد نکنید و این را هم باید اضافه کنم که کسانی که سیستم ضعیفی دارن از نصب این پک خودداری کنند.

برای دانلود و تصاویر بیشتر + لیست خودروها به ادامه مطلب مراجعه نمایید…نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
پک خودروی های 2012 برای بازی GTA IV

|پک خودرو برای بازی GTA IV با بیش از 80 خودرو|

|لینک دانلود کاملا سالم به پست افزوده شد! کسانی که نتونستن دانلود کنند به ادامه مطلب مراجعه کنند|

کسانی که دوست دارن تقریبا تمام خودروهای بازی خود را تغییر بدن، باید تعداد زیادی مد ماشین دانلود کنند و همه آن ها را تک تک نصب کنند. خوب این کار کمی زمان بر است و ممکن است برای بعضی ها خسته کننده باشد. در این هنگام پک خودرو بهترین گزینه است. زیرا تنها با جایگزین چهار فایل، تقریبا تمام خودروهای بازی تغییر خواهد کرد. البته مقدار خودروهای تغییر کرده به نوع پک بستگی دارد. در این پست، پک ماشینی که به شما معرفی خواهم کرد، بیش از 80 خودرو بازی را بعد از نصب تغییر خواهد داد. اکثر این خودروها برای سال 2012 هستند. همیشه بهتر است بعد از نصب پک مد TrafficLoad را نصب کنید تا دیگر در خیابان ها خودروهای تکراری دیده نشود. البته توصیه می کنم کسانی که از سیستم پایینی برخوردار هستند، از نصب پک خودداری کنند. زیرا بعد از نصب به دلیل سنگین شدن بازی، ممکن است با مشکل دیر لود شدن تکسچرها برخورد کنند (همان غیب شدن خیابان ها و یا ساختمان ها).

برای دانلود و آموزش نصب + لیست خودروهای موجود در پک به ادامه مطلب مراجعه نمایید…نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
خودروی پژو 206 سدان کاری از عماد توکلی برای GTA IV

خودروی پژو 206 سدان که در تصویر فوق مشاهده می کنید کار یکی از طراحان ایرانی به نام عماد توکلی است. ایشون امروز این خودرو را برای ما فرستادند تا در سایت برای دانلود قرار بدیم. ما هم در همینجا از ایشون نهایت سپاس را می کنیم. از ویژگی های این خودرو می توان به طراحی ظاهری قابل قبول، هندلینگ عالی، موتور سه بعدی و تکسچرهای HQ اشاره کرد. توصیه می کنم که این خودرو را حتما دانلود کنید.

برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نماییدنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
مد چتر نجات برای بازی GTA IV

با اینکه GTA IV امکانات و برتری های زیادی نسبت به EFLC دارد، اما کمبودهایی هم نسبت به آن دارد. یکی از این کمبودها نداشتن چتر نجات است. همه شما می دانید که در بازی IV اگر از ارتفای زیادی سقوط کنید فاتحه تان خوانده خواهد شد! اما با نصب این مد دیگر این مشکل را نخواهید داشت. این مد امکان استفاده از چتر نجات را به IV اضافه می کند. در واقع یکی از کمبودهای آن را رفع می کند. مد جالبی هست و توصیه می کنم که به هیچ وجه از دست ندهید…

برای دانلود و آموزش نصب به ادامه مطلب مراجعه نمایید…نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
دانلود پیست سرعت در فرودگاه برای GTA IV کاری از فرید رضایی

دیروز یکی از دوستان به نام فرید رضایی پیستی که با استفاده از Simple Native Trainer ساخته بود را برایمان فرستاد تا در سایت قرار بدیم. محل این پیست در فرودگاه بازی است و برای ظاهر کردن آن به همین ترینر نیاز خواهید داشت. حجم بسیار کم این نوع پیست ها از نکات قوت آن ها است. بنابراین توصیه می کنم که حتما دانلود کنید. چونامتحان کردنش ضرر نداره! در آخر هم از دوستمون فرید به خاطر این پیست نهایت سپاس را می کنیم.

برای دانلود و آموزش نصب به ادامه مطلب مراجعه نمایید…نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
خودروی بسیار زیبای آئودی RS5 سال 2010 برای IV (سازگار با EPM)

یکی از زیباترین مدل های کمپانی آئودی RS5 هست که اکنون می توانید با دانلود و نصب این مد آن را در شهر لیبتری برانید! این خودرو توسط طراحی ژاپی به نام huanglqi از بازی TDU2 به IV تبدیل شده. طراحی بسیار دقیق داخل خودرو و جزئیات آم، رنگ بندی منحصر به فرد، موتور کاملا 3D و هندلینگ فوق الاده از ویژگی های مهم آن است. ولی از همه مهمتر سازگار بودن با مد EPM است.

برای دانلود و اطلاعات بیشتر + تماشای تریلر آنلاین از این خودرو به ادامه مطلب مراجعه نمایید…نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
خودروی فراری F12berlinetta سال 2013 برای GTA IV (سازگار با EPM)

با یکی دیگر از شاهکارهای اسموکی در خدمتتان هستیم. اینبار با خودروی فراری F12 برلینتا سال 2013! این خودرو از بازی معروف Forza Horizon استخراج شده و به کمک outsid3r4 به بازی IV تبدیل شده است. این خودرو مانند کارهای دیگر اسموکی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و رنگ بندی منحصر به فردش از ویژگی های دیگر آن است. علاوه بر آن سازگار بودن با مد بی نظیر EPM یکی دیگر از نکات قوت این خودرو است که با استفاده از آن فلپ های جلوی آن متحرک خواهد شد!

برای دانلود و اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()


خودروی بی نظیر لامبورگینی دیابلو SV سال 1997 برای IV (سازگار با EPM)


یکی دیگر از برترین طراحان خودرو برای GTA IV که عضوی از تیم kotschopshop هست، alex189 نام دارد که مطمئنا نام این طراح را بارها شنیده اید. اینبار این طراح خودروی بسیار زیبای دیابلو SV را برای IV طراحی کرده که واقعا ظاهر زیبایی دارد. رنگ بندی بسیار زیبا، طراحی دقیق داخل و بدنه خودرو، به همراه داشتن چند پینت جاب و از همه مهمتر سازگار بودن با مد EPM از ویژگی های اصلی این خودرو است که توصیه می کنم به هیچ وجه از دست ندهید! مد EPM در این خودرو باعث میشود که چراغ های جلوی آن متحرک شود.

برای دانلود و اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
خودروی دوج چلنجر SRT8 392 برای بازی GTA IV (سازگار با EPM)

یکی از محبوب ترنی خودروی های دوج همین مدل چلنجر SRT8 هست که هم اکنون می توانید با دانلود، این خودرو را وارد بازی خود کنید! طراح این خودرو Spidereon است که واقعا در طراحی آن دقت زیادی به خرج داد. از ویژگی های مهم این خودرو می توان به موتور کاملا سه بعدی، رنگ های واقعی، به همراه داشتن سه نوع پینت جاب، کثیف شدن واقعی و سازگار بودن با مد EPM نام برد. مد EPM در این خودرو باعث می شود تا بتوانید سان روف این خودرو را باز و بسته کنید و همچنین چراغ های مه شکن آن را روشن و یا خاموش کنید!

برای دانلود و اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic